Praktyczna nauka zawodu na najwyższym poziomie

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia nr 8 od początku istnienia kierunku pracownik pomocniczy obsługi hotelowej mają możliwość realizowania praktyk zawodowych w hotelu Dal przy ulicy Piotrkowskiej. Dzięki temu poznają specyfikę pracy hotelarza w rzeczywistych warunkach. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im zadań i wszystkie prace wykonują bardzo sumiennie. Są lubiani i doceniani przez pracowników hotelu. Możliwość odbywania praktyk w hotelu pozwala im na większe otwarcie się na świat zewnętrzny, poszerza ich horyzonty, podnosi często zaniżoną samoocenę oraz pozwala uwierzyć we własne siły i możliwości. Uczy ich również odpowiedzialności za powierzone mienie, pracy w zespole oraz samodzielności.

Opracowanie:
Dorota Kaźmierczyk – Wincewicz
Zdjęcia:
Tobiasz Sut

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.