Złoto na Turnieju Badmintona

W dniu 10.10.2017r. odbył się Świętokrzyski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Nowinach. W turnieju mogli brać udział wyłącznie zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną będący członkami danego klubu Olimpiad Specjalnych. Na 6 boiskach rywalizowało 90 zawodników z całego województwa. Nasz Ośrodek jako klub Iskra reprezentowali nasi uczniowie zdobywając czołowe miejsca w swoich kategoriach sprawnościowych:
I miejsce- Damian Piec
II miejsce- Maria Stachowicz
III miejsce- Dominika Pierzak oraz Adrian Porzucek
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali na zakończenie skromne upominki. Do Turnieju przygotowała uczniów p. Łucja Niewadzi – trener badmintona. Całej naszej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opracowanie i zdjęcia:
Łucja Niewadzi

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.