Koniec roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to często długo wyczekiwany przez uczniów moment podsumowania ich całorocznej pracy, ale przede wszystkim czas przejścia na zasłużony, wakacyjny odpoczynek. Zanim jednak uczniowie otrzymali nagrody, wyróżnienia i moc dobrych słów od pani dyrektor Aldony Bracichowicz, uczestniczyli w krótkiej inscenizacji słowno – muzycznej prezentowanej przez uczniów naszej szkoły. Przedstawienie było wspomnieniem większości ważnych wydarzeń, które odbyły się w naszym Ośrodku. I tak zestawiliśmy całe 10 miesięcy, a każdy poszczególny miesiąc był wyjątkowy i bogaty w atrakcje. Jesień i zima trochę się dłużyły, ale czas wiosenny biegł już w zastraszająco szybkim tempie i tak dobiegliśmy do czerwca i zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
A teraz nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć udanych, słonecznych wakacji!

Zdjęcia: Agnieszka Jaszczyk
Opracowanie: Karolina Sut

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.