Szkolne zawody strzeleckie

Dzięki uprzejmości pana Marka Klimeczko, prezesa Uczniowskiego Klubu Strzeleckiego „Snajper”, w dniu 31 maja 2017 r. odbyły się zawody strzeleckie o tytuł najlepszego strzelca SOSW nr 1 w Kielcach.
Uczestnicy startowali w kategorii karabinka pneumatycznego w postawie strzeleckiej stojącej. Zawodnicy zapoznali się z podstawowymi rodzajami broni sportowej oraz ze środkami ostrożności i zasadami bezpieczeństwa na strzelnicy. Młodzież biorąca udział w zawodach mogła poznać prawidłową postawę strzelecką, doskonalić technikę oddychania oraz celowania.
Po zaciętej, sportowej rywalizacji, tytuł Najlepszego Strzelca SOSW nr 1 oraz pamiątkowy złoty medal przypadł Sebastianowi Tresce z klasy II a, medal srebrny i tytuł wicemistrza -Patrykowi Konikowi, natomiast 3. miejsce i brązowy medal uzyskali ex aequo Bzdziuch Damian i Wojton Michał. Uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy wszystkich chętnych za rok.

Opracowanie i zdjęcia:
Piotr Gozdek

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.