nabór na wolne stanowisko pracy: księgowy

Kielce, dn. 16.01.2017r.

Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1
w Kielcach

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:
księgowy

1. Wymagania niezbędne:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne, średnie o kierunku ekonomia
    z dwuletnim stażem pracy,
  • Obywatelstwo polskie,
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw obywatelskich,
  • Kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów, za przestępstwa skarbowe,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz programu finansowo-księgowego PROKOMP,
  • Posiada znajomość przepisów dotyczących finansów,
  • Posiada znajomość specyfiki oświatowej,
  1. Wymagania dodatkowe:
  • Dobra organizacja pracy na stanowisku
  • Sumienność
  • obowiązkowość
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie.
  1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
  • Prowadzenie rachunkowości jednostki budżetowej,
  • Terminowe wystawianie faktur VAT,
  • Wykonywanie zadań przydzielonych kasjerowi,
  • Prowadzenie i naliczanie dokumentacji dot. wyżywienia uczniów
    i wychowanków  oraz pracowników Ośrodka,
  • Prowadzenie dokumentacji dot. naliczania czynszów lokatorskich Ośrodka
  • Inne czynności powierzone przez głównego księgowego i dyrektora Ośrodka.
  1. Wymagane dokumenty:
  • List motywacyjny,
  • CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
  • Oryginał kwestionariusza osobowego,
  • Kserokopie świadectw pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność
    z oryginałem,
  • Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska,
  • Kserokopie dokumentów (poświadczonych przez kandydata za zgodność
    z oryginałem) potwierdzające kwalifikacje i wykształcenie zawodowe,
  • Oświadczenie o niekaralności,
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie
    z ustawą z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 101, poz.926 z późn. Zm.) w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko księgowego.

Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych (t.j. z 2002 roku Dz. U. Nr 101, poz 926 z późn. Zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2008r. Nr 223, poz. 1458).

Wymagane dokumenty należy składać lub przesłać w terminie do 10 lutego 2017r.
do godz. 15:00 na adres:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
25-401 Kielce

w zamkniętej kopercie z dopiskiem:  „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kielcach.”

Aplikacje, które wpłyną do kancelarii SOSW nr 1 w Kielcach po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Uwaga: Kandydat może przedłożyć inne dodatkowe dokumenty, które jego zdaniem świadczą o jego umiejętnościach i mogą wpłynąć na decyzję zatrudnienia.

Otwarcie ofert  nastąpi w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kielcach
w dniu 13 lutego 2017r. o godz. 10:00.

Z regulaminem naboru można zapoznać się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kielcach ul. Warszawska 96. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 41-367-62-80.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne i dopuszczonych do II etapu wraz
z terminem rozmowy kwalifikacyjnej zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej przy ul. Warszawskiej 96 w Kielcach w terminie do dnia 22 lutego 2017r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.