Zaproszenie do udziału w „II Świętokrzyskim Szkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych – CHOINEK BLASK”

logo konkursu choinek blask19 stycznia 2017 roku (czwartek) odbędzie się organizowany przez nasz Ośrodek
„II Świętokrzyski Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych – Choinek Blask”. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać do organizatora do dnia 09.01. 2017r. na adres Ośrodka lub e-mail: redakcja@sosw1.kielce.pl.
Serdecznie zachęcamy uczniów z naszego województwa do wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Natomiast naszych kolegów i koleżanki – Nauczycieli – do pomocy młodzieży w przygotowaniach oraz wypełnieniu „Karty zgłoszenia do konkursu”.

Jesteśmy pewni, że organizowany przez nas konkurs, będzie znakomitą okazją do spotkania w przyjacielskim gronie w ten szczególny czas jakim są Święta Bożego Narodzenia. Na uroczystość będą zaproszeni znakomici goście, którzy objęli patronat nad naszym konkursem.

Karta zgłoszeniowa, regulamin konkursu znajdziecie Państwo w dalszej części  komunikatu .

pobierz plik kliknij aby pobrać dokument pdfRegulamin ze wzorem karty zgłoszeniowej

pobierz plik kliknij aby pobrać dokument MS Word Karta zgłoszenia do Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych „Choinek blask”

pobierz plik kliknij aby pobrać dokument pdf –  Ogłoszenie konkursu – materiał informacyjny dla mediów, nauczycieli i uczniów

pobierz plik  logo konkursu choinek blaskLogo konkursu – materiał graficzny dla mediów oraz innych osób, do wykorzystania wyłącznie w materiałach związanych z promocją lub organizacją konkursu.

opracowanie:
Tobiasz Sut

patronat

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/2017 i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.