Świętokrzyski Dzień Badmintona

swietokrzyski-dzien-badmintona-2625 listopada 2016 r. w hali sportowej VII LO Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbył się Świętokrzyski Dzień Badmintona organizowany przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty wspólnie ze Świętokrzyskim Związkiem Badmintona. Udział w nim wzięli uczniowie, nauczyciele i sympatycy badmintona. Rozegrane zostały mecze ,,każdy z każdym”. Przez cały czas turnieju toczyła się zacięta rywalizacja o zdobycie jak największej ilości punktów w meczach. Wyróżnienie i nagrodę specjalną otrzymała „11” naszych zawodników zdobywając złoty pucha w grze drużynowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Uczniowie wykazali się sprawnością fizyczną, a przy tym dobrze się bawili.

Klasyfikacja turnieju:
– I miejsce: Michał Wojton,
– II miejsce: Patryk Baran,
– III miejsce Patryk Tarłowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Opracowanie i zdjęcia:
Łucja Niewadzi, Joanna Picheta

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.