MARIA KONOPNICKA – PATRONKA NASZEGO OŚRODKA

MARIA KONOPNICKA – PATRONKA NASZEGO OŚRODKA (10) banerPatron to osoba zasłużona,
darzona szczególnym szacunkiem,
ciesząca się uznaniem społeczeństwa.

Dnia 25 maja obchodziliśmy w naszym Ośrodku Dzień Patrona. Osobowość poetki i jej twórczość zasługuje na to, aby o niej pamiętać. Z tej okazji uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali prezentację multimedialną o życiu i twórczości Marii Konopnickiej oraz przedstawienie w którym przybliżyli innym uczniom postać poetki i czasów, w jakich żyła.
Uczniów do występów przygotowali: Ewa Stradowska, Marzena Bąk, Marzena Wtulich, Marcin Kałuża, Wojciech Cieplicki

Opracowanie:
Marzena Bąk

Zdjęcia:
Marcin Kałuża

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2014/2015. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.