Szkolna Liga Strzelecka Szkół Ponadgimnazjalnych

Już po raz kolejny uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w zawodach Szkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponad-gimnazjalnych, organizowanych przez Wydział Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta w Kielcach oraz Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki L.O.K.

Prowadzącym Ligę był pan Marek Klimeczko – prezes Koła Strzeleckiego UMKS „Snajper”.
Zawody strzeleckie odbywały się w 4 rundach. Uczestnicy strzelali z karabinków pneumatycznych do tarcz w postawie strzeleckiej – stojąc.
W kategorii drużyn męskich w sumie wystartowało 83 zawodników reprezentujących różne szkoły województwa świętokrzyskiego. Reprezentujący nasz Ośrodek Sebastian Świszczorowski zajął w tej grupie 26 miejsce z wynikiem 322 punktów, Grzegorz Bórzyński 32 miejsce (302 pkt), a Grzegorz Potocki – 39 (275 pkt).
W kategorii drużyn żeńskich wystartowało łącznie 67 zawodniczek, z których reprezentantki naszego Ośrodka zajęły: Ania Bierowicz – 30 miejsce z wynikiem 268 punktów, Paulina Pinda –39 (219 pkt) oraz Basia Dziedzic – 40 (196 pkt).
Wszyscy zawodnicy oczekujący na strzelanie mogli korzystać z wyposażenia klubu – stołu bilardowego i hokejowego, piłkarzyków oraz rzutek.
Wszystkim strzelcom gratulujemy wspaniałej postawy oraz sportowej rywalizacji w duchu fair play.

opracowanie i zdjęcia
mgr Piotr Gozdek

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2012/2013. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.